TRENINGI BIEGOWE

BIEGOWE CZWARTKI

Daty treningów: 2, 9, 16, 23, 30 marca.

Zajęcia będą się odbywały w czwartki o godz. 18:30. Będą trwały 60-90 minut.

Trenować będziemy głównie na warszawskim Powiślu – na stadionie Agrykola i okolicznych parkach.

W wyjątkowych sytuacjach data treningu może ulec zmianie, ale o wszystkim będę informować i szukać rozwiązań lub zastępstw.

Do kogo są skierowane zajęcia:

Dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Twój stopień zaawansowania biegowego nie ma znaczenia. Zadbam o to byś na każdym z treningów czuła się komfortowo.

Podczas treningów będziemy kształtować poszczególne cechy motoryczne takie jak: wytrzymałość, szybkość, gibkość, siła. Oprócz tego popracujemy nad techniką biegu, a także będziemy wykonywać ćwiczenia zmniejszające ryzyko wystąpienia kontuzji.

Mocno wierzę w to, że się spotkamy i pomogę osiągnąć Ci Twój sportowy cel. To co mam nadzieję, że się widzimy?!

Jeśli masz jakieś pytania to napisz na biuro@edytalitwiniuk.pl

 

REGULAMIN TRENINGÓW BIEGOWO-KONDYCYJNYCH

1. Treningi biegowo-kondycyjne będą prowadzone przez firmę Fit Mama Edyta Litwiniuk.

2. Klient dokonując zakupu treningu oświadcza, że jest w pełni świadoma/y swojego stanu zdrowia i nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania ćwiczeń fizycznych. W przypadku zaistnienia przeciwwskazań zobowiąże się niezwłocznie poinformować Trenera i przerwać trening.

3. Płatność za karnet miesięczny dokonywana jest jednorazowo i wynosi 90 zł brutto (cena zawiera podatek VAT). Płatność jest zryczałtowana tzn. wynosi tyle samo niezależnie od ilości treningów w danym miesiącu.

4. Czas realizacji usługi obowiązuje od momentu rozpoczęcia daty treningów wskazanych w opisie oferty.

5. W sytuacjach wyjątkowych firma Fit Mama Edyta Litwiniuk może odwołać zajęcia, przełożyć datę zajęć lub zaproponować zastępstwo innego trenera.

6. Karnety zakupione na zajęcia biegowo-kondycyjne nie mogą być zawieszane. Brak wykorzystania wykupionego karnetu na określony miesiąc nie upoważnia do wykorzystania w okresach następnych.

7. Rezygnacja z części zajęć nie zwalnia z obowiązku wniesienia pełnej opłaty za miesiąc, ani nie uprawnia do ubiegania się o zwrot części kosztów.

8. Oferta obowiązuje w godzinach wyznaczonych zgodnie z grafikiem treningów biegowo-kondycyjnych w danym miesiącu opisanym w ofercie.

9. Zajęcia będą odbywały się w terenie, głównie na warszawskim Powiślu – na stadionie Agrykola i okolicznych parkach. Podczas treningów firma Fit Mama Edyta Litwiniuk nie zapewnia dostępu do szatni, prysznica czy wc.

11. Udział w treningach biegowo – kondycyjnych oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

12. Wyrażam zgodę na rozpowszechnianie przez firmę Fit Mama Edyta Litwiniuk swojego wizerunku poprzez publikację na portalach społecznościowych (Facebook, Instagram, Tik Tok) lub stronie internetowej firmy, a także na wykorzystanie w innego rodzaju materiałach reklamowych, promocyjnych lub marketingowych związanych z działalnością firmy. 

13. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych z zachowaniem wymogów określonych w przepisach o ochronie danych osobowych

14. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 19.09.2021 roku i może zostać zmieniony przez Fit Mama Edyta Litwiniuk w dowolnej chwili o czym klient zostanie poinformowany drogą mailową.

KILKA SŁÓW O MNIE:

EDYTA LITWINIUK – była zawodniczka kadry narodowej w biegach sprinterskich, wykwalifikowany trener, dietetyk, szkoleniowiec. Absolwentka studiów doktoranckich w AWF Warszawa. Magister wychowania fizycznego, trener wielu dyscyplin sportu w tym trener II klasy w lekkoatletyce. Specjalizuje się w obciążeniach treningowych i na taki temat pisze pracę doktorską.

Trener biegania, trener fitness, trener personalny, trener kulturystyki, trener przygotowania motorycznego i wielu innych dyscyplin sportu. Absolwentka studiów z dietetyki i planowania żywienia.

Szkoleniowiec, wykładowca akademicki, ekspert telewizyjny. Całe życie związana ze sportem.

Do niedawna redaktor naczelna amerykańskiego czasopisma SHAPE. Sportowiec amator. Biega, jeździ rowerem, pływa. Finisherka Ironmana (3,8 km pływania, 180 km roweru i 42,2 km biegu) i dwa razy 1/2 Ironmana. Zwyciężczyni 1/4 IM podczas Garmin Iron Triathlon w Płocku w kategorii 35-39. Brązowa medalistka mistrzostw Polski AG na dystansie olimpijskim (1,5 km pływania – 40 km roweru – 10 km biegu).

Odkąd została mamą całkowicie pochłonął ją temat aktywności i żywienia w okresie ciąży i po porodzie. Od ponad 10 lat szkoli trenerów i instruktorów sportu, a także stara się zarażać kobiety zdrowym stylem życia. Edukuje kobiety w ciąży i młode mamy. Autorka projektu „Jak zostać Fit Mamą” i współautorka projektu „Healthy Ciąża” razem z Anną Lewandowską. Blogerka i influencerka. Od lat na swoim blogu i w social mediach pokazuje, że można być fit, nie dając się zwariować oraz uświadamia młode mamy, że macierzyństwo nie oznacza rezygnacji z siebie.

Fit mama trzech Córeczek.