Konsultacja Dietetyczno-Treningowa

Czy jesteś pasjonatem sportu, czy też rodzicem młodego sportowca, a może po prostu chcesz zacząć się ruszać i zdrowo odżywiać? Może właśnie stawiasz pierwsze kroki w treningu lub zmagasz się z kwestiami dietetycznymi? A może jesteś młodą mamą, która chce wrócić do formy po porodzie lub pragnie zacząć ruszać się w ciąży? Zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy oraz prawie 20-letniego doświadczenia w branży!

Dlaczego warto skorzystać z mojej konsultacji?

  1. Wszechstronny przegląd: Analiza Twojego planu treningowego i dietetycznego. Znajdźmy potencjalne błędy i zoptymalizujmy Twoje działania.
  2. Pierwsze kroki: Spersonalizowane porady i wskazówki dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem.
  3. Sprzęt: Jak i co wybrać, by nie przepłacać.
  4. Wsparcie mentalne: Omówienie strategii, jak radzić sobie z presją, przygotowanie mentalne do zawodów oraz techniki poprawy motywacji.
  5. Kontuzje i regeneracja: Pomoc w identyfikacji potencjalnych przyczyn kontuzji oraz wskazówki dotyczące efektywnej regeneracji.
  6. Suplementacja: Rady na temat odpowiedniej suplementacji dostosowanej do Twojego stylu życia i celów treningowych.
  7. Wsparcie dla rodziców: Pomoc w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych oraz strategii treningowych dla dzieci.

Ile trwa taka konsultacja?

Konsultacja trwa 50 minut.

Na jakiej platformie online odbędzie się konsultacja?

Preferowana platforma to Zoom, ale możemy to jeszcze ustalić. Również możemy się skontaktować telefonicznie.

Jak rozpocząć?

Po zdecydowaniu się na konsultację, otrzymasz ode mnie dokładną ankietę, która pomoże mi lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Po jej wypełnieniu i odesłaniu, skontaktuję się z Tobą aby ustalić termin naszej rozmowy.

Jeśli jesteś gotowa/gotowy, aby wprowadzić swoją formę, dietę i mentalność na wyższy poziom, jestem tu, aby Ci w tym pomóc!