KURS ONLINE „GET STRONGER – KURS WZMACNIAJĄCY DLA BIEGACZY, TRIATHLONISTÓW, KOLARZY”

GET STRONGER – KURS WZMACNIAJĄCY DLA BIEGACZY, TRIATHLONISTÓW, KOLARZY

Przygotowałam ten kurs po wielu Waszych namowach. Spora ilość z Was ćwiczy z moimi zestawami, które publikuję praktycznie każdego dnia w swoich social mediach, ale pisaliście, ze potrzebujecie gotowca. 

Czegoś co brzmi jak dobry plan! No i jest 😊 Get Stronger! Wzmocnij się razem ze mną! 

Kiedy zaczęłam przygodę z triathlonem borykałam się z różnymi dolegliwościami ze strony układu ruchu. Myślę, że wpływ na to miało niewystarczająco przygotowane do takich obciążeń ciało, po 3 ciąży. Postanowiłam więc wdrożyć w codzienność te programy ćwiczeń, z którymi wracałam do formy po 1 i 2 ciąży.  I był to strzał w dziesiątkę.

W mijającym sezonie nie dość, że miałam formę życia, bijąc życiówki na wszystkich możliwych dystansach i uzyskując kwalifikację na mistrzostwa świata do Stanów Zjednoczonych na ½ Ironmana i do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na dystansie olimpijskim, to jeszcze przede wszystkim mogłam się rozwijać nie mając żadnej kontuzji.

A także wreszcie na rowerze mogłam generować waty, o których chwilę wcześniej mogłam tylko pomarzyć 😊

CO OTRZYMASZ ?

 • 14 programów treningowych trwających do 30 minut ułożonych w 6 tygodniowy plan treningowy, który później możesz podkręcać zwiększając obciążenie
 • 3 programy treningowe dla sportsmenek wracających do formy po ciąży i nie tylko
 

CZAS TRWANIA NAGRAŃ:

 • 342 minuty
Potrzebujesz jedynie trochę chęci 🙂 i dostępu do internetu by odtwarzać treningi.


CO ZYSKASZ DZIĘKI TEMU KURSOWI? :

 • przygotujesz swoje ciało na większe obciążenia
 • zimniejszych ryzyko pojawienia się kontuzji
 • wzmocnisz swój brzuch, grzbiet, plecy, ramiona, uda, pośladki i łydki
 • poprawisz postawę swojego ciała
 • uzyskasz lepsze efekty treningowe w bieganiu, triathlonie, kolarstwie
 

DLA KOGO?

 • kurs oczywiście jest nie tylko dla kobiet, trenują ze mną również mężczyźni, ale musicie wybaczyć w filmach treningowych zwracam się do kobiet, bo chciałam uniknąć formy bezosobowej lub ciągłego powtarzania w obu formach zarówno męskiej i żeńskiej. Dlatego mężczyzn z góry przepraszam za żeńską formę. Na szczęście w kilku programach nic nie mówię 😊
 • dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę ze wzmacnianiem całego ciała
 • dla osób, które amatorsko trenują triathlon, bieganie, kolarstwo i inne dyscypliny sportu i chcą przygotować swoje ciało do większych obciążeń treningowych
 • dla osób, które nigdy nie ćwiczyły na siłowni, a chciałyby przygotować swój organizm na ćwiczenia z wolnym ciężarem
 • dla osób, które zaczynają okres przygotowawczy i chcą się wprowadzić w trening
 • dla osób, które wracają do aktywności po przerwie
 • dla sportsmenek, które niedawno urodziły i chciały przygotować swoje ciało przed powrotem do pełnego treningu
 • dla osób, które nie mają czasu chodzić na siłownię, a chcą wzmacniać swoje ciało
 • dla osób mających siedzącą pracę, chcących amatorsko startować w zawodach biegowych, triathlonowych kolarskich
 • dla osób, które chcą zmniejszyć ryzyko pojawienia się kontuzji

JAK I NA ILE OTRZYMAM DOSTĘP: 

Po opłaceniu wybranego pakietu otrzymasz automatycznie maila z danymi do logowania. Dostęp otrzymujesz na rok.

 

KIM JESTEM:

Nazywam się Edyta Litwiniuk.

Przez większą część swojego życia biegałam. Później biegałam i studiowałam, a potem zostałam mamą trzech córeczek i zakochałam się w triathlonie.

A tak serio to faktycznie wszystko co powiedziałam w dwóch pierwszych zdaniach jest prawdą, ale jednak nie będę ograniczać tego co wydarzyło się przez ostatnich 30 lat mojego życia do tych 2 zdań 😊

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyłam tam studia magisterskie i doktoranckie. Na studiach specjalizowałam się w obciążeniach treningowych i na ich temat pisałam pracę magisterską, a później otworzyłam przewód doktorski. Ukończyłam również studia z dietetyki i planowania żywienia oraz całkiem sporo kursów trenerskich i instruktorskich.

Między innymi jestem trenerką 2 klasy lekkoatletyki, trenerką personalną, trenerką przygotowania motorycznego, trenerką biegania, fitness i kulturystyki.

Byłam zawodniczką kadry narodowej w biegach sprinterskich i wielokrotną medalistką mistrzostw Polski.

W pewnym momencie postanowiłam połączyć swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną i zaczęłam szkolić przyszłych trenerów. I tak w szkoleniach działam już 12 lat, a od 18 lat pracuję jako trener.

Pracowałam też jako nauczyciel i wykładowca akademicki na kilku uczelniach. W międzyczasie byłam również redaktor naczelną amerykańskiego czasopisma SHAPE. Shape w moim dzieciństwie był takim moim fitnessowym oknem na świat. Marzyłam o tym by być jak te „amerykańskie trenerki fitness”.

Od 12 lat prowadzę swoją firmę, która przez ten czas ewoluowała razem ze mną.

Kiedy zostałam po raz pierwszy mamą, a było to 10 lat temu pochłonął mnie również temat treningu i żywienia kobiet w ciąży i po porodzie. A uwierz mi 11 lat temu jak byłam w 1 ciąży to był to na maksa niszowy temat. Na szczęście teraz już sporo zmienia się w tej materii.

Uwielbiam wyzwania, dlatego parę lat temu kiedy szukałam dodatkowej przestrzeni dla siebie, a jednocześnie chciałam się rozwijać jako trenerka i dietetyczka trafiłam do triathlonu.

Nigdy nie przypuszczałam, że w tej trudnej i wymagającej dyscyplinie, jako amatorka będę zdobywać medale mistrzostw Polski, czy też reprezentować Polskę na mistrzostwach świata.

Mój ulubiony dystans to połówka Ironmana, choć pełen dystans Ironmana, który zrobiłam w 2020 roku również zasiał ziarenko ekscytacji i niewykluczone, że niebawem będę chciała ponownie się z nim zmierzyć😊

Czas pokaże.

Lubię się też ścigać na krótszych dystansach triathlonowych oraz chętnie startuję też w zawodach biegowych.

Moim najpiękniejszym doświadczeniem startowym był niewątpliwie maraton w Nowym Jorku.

Póki co staram się łączyć na co dzień rolę mamy, trenerki, dietetyczki, influencerki i triathlonistki.
Bardzo się cieszę, że mogłam przygotować ten kurs i ułożyć go w jedną całość byś mogła jeszcze lepiej przygotować się do nowego sezonu.

Życzę Ci powodzenia i mocno trzymam kciuki. Do zobaczenia gdzieś na trasach.

 

CENNIK KURSU GET STRONGER

WYBIERZ SWÓJ PAKIET

ZDECYDUJ PRZEZ JAKI OKRES PLANUJESZ KORZYSTAĆ Z KURSU:

6
TYGODNI

3
MIESIĄCE

12
MIESIĘCY