Jeśli marzysz o debiucie w triathlonie, chcesz poprawić swoje wyniki albo planujesz wystartować w swoich pierwszych zawodach biegowych to jest to propozycja dla Ciebie.

Pakiet zawiera:

  • Cotygodniowa korekta planu treningowego uwzględniającego Twój cel, poziom sportowy i dotychczasową realizację
  • Analiza planu treningowego na podstawie tętna, mocy i samopoczucia zawodnika – raz w tygodniu.
  • Konsultacje raz w tygodniu mailowo/ewentualnie telefonicznie.
  • Doradztwo w doborze sprzętu.
  • Pomoc w ustalaniu kalendarza startów i wyznaczania celów

W razie jakichkolwiek pytań napisz na adres: biuro@trainingpoint.pl

Całość współpracy odbywa się drogą mailową. Po dokonaniu płatności online otrzymujesz na swojego maila ankietę do wypełnienia.  Ankieta obejmuje pytania dotyczące m.in. zdrowia, odżywiania i aktywności fizycznej. Wypełnij ją uważnie i na spokojnie. Nigdzie się nie śpiesz. Każda informacja jest dla mnie niezwykle istotna. Jeśli będę miała jakieś wątpliwości to dopytam Cię drogą mailową.

Po wypełnieniu ankiety odeślij mi foto lub skan każdej strony.

Po otrzymaniu ankiety w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych otrzymasz ode mnie ułożony plan treningu i zalecenia.

Plan będzie aktualizowany raz w tygodniu.

Edyta Litwiniuk – była zawodniczka kadry narodowej w biegach sprinterskich, wykwalifikowana trenerka, dietetyczka, wykładowczyni, triathlonistka.

Absolwentka studiów doktoranckich w AWF Warszawa. Magister wychowania fizycznego, trener wielu dyscyplin sportu w tym trener II klasy w lekkoatletyce.

Specjalizuje się w obciążeniach treningowych i na taki temat pisze pracę doktorską. Trener biegania, trener fitness, trener personalny, trener kulturystyki, trener przygotowania motorycznego i wielu innych dyscyplin sportu.

Absolwentka studiów z dietetyki i planowania żywienia. Szkoleniowiec, wykładowca akademicki, ekspert telewizyjny. Całe życie związana ze sportem.

Do niedawna redaktor naczelna amerykańskiego czasopisma SHAPE.

Mama 3 Córeczek. Odkąd zostałam mamą całkowicie pochłonął mnie temat aktywności i żywienia w okresie ciąży i po porodzie.

Od 12 lat szkolę trenerów i instruktorów sportu, a także staram się zarażać kobiety zdrowym stylem życia.

Edukuję kobiety w ciąży i młode mamy. Autorka projektu „Jak zostać Fit Mamą” i współautorka projektu „Healthy Ciąża” razem z Anną Lewandowską.

Blogerka i influencerka. Od lat na swoim blogu i w social mediach pokazuję, że można być fit, nie dając się zwariować oraz uświadamiam młode mamy, że macierzyństwo nie oznacza rezygnacji z siebie.