Jeśli marzysz o debiucie w triathlonie, chcesz poprawić swoje wyniki albo planujesz wystartować w swoich pierwszych zawodach biegowych to jest to propozycja dla Ciebie.

Pakiet zawiera:

  • Cotygodniowa korekta planu treningowego uwzględniającego Twój cel, poziom sportowy i dotychczasową realizację
  • Analiza planu treningowego na podstawie tętna, mocy i samopoczucia zawodnika – raz w tygodniu.
  • Konsultacje raz w tygodniu mailowo/ewentualnie telefonicznie.
  • Doradztwo w doborze sprzętu.
  • Pomoc w ustalaniu kalendarza startów i wyznaczania celów

W razie jakichkolwiek pytań napisz na adres: biuro@trainingpoint.pl

Całość współpracy odbywa się drogą mailową. Po dokonaniu płatności online otrzymujesz na swojego maila ankietę do wypełnienia.  Ankieta obejmuje pytania dotyczące m.in. zdrowia, odżywiania i aktywności fizycznej. Wypełnij ją uważnie i na spokojnie. Nigdzie się nie śpiesz. Każda informacja jest dla mnie niezwykle istotna. Jeśli będę miała jakieś wątpliwości to dopytam Cię drogą mailową.

Po otrzymaniu ankiety w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych otrzymasz ode mnie ułożony plan treningu i zalecenia.

Plan będzie aktualizowany raz w tygodniu.

Edyta Litwiniuk – była zawodniczka kadry narodowej w biegach sprinterskich, wykwalifikowana trenerka, dietetyczka, wykładowczyni, triathlonistka.

Absolwentka studiów doktoranckich w AWF Warszawa. Magister wychowania fizycznego, trener wielu dyscyplin sportu w tym trener II klasy w lekkoatletyce.

Specjalizuje się w obciążeniach treningowych i na taki temat pisze pracę doktorską. Trener biegania, trener fitness, trener personalny, trener kulturystyki, trener przygotowania motorycznego i wielu innych dyscyplin sportu.

Absolwentka studiów z dietetyki i planowania żywienia. Szkoleniowiec, wykładowca akademicki, ekspert telewizyjny. Całe życie związana ze sportem.

Do niedawna redaktor naczelna amerykańskiego czasopisma SHAPE.

Mama 3 Córeczek. Odkąd zostałam mamą całkowicie pochłonął mnie temat aktywności i żywienia w okresie ciąży i po porodzie.

Od 12 lat szkolę trenerów i instruktorów sportu, a także staram się zarażać kobiety zdrowym stylem życia.

Edukuję kobiety w ciąży i młode mamy. Autorka projektu „Jak zostać Fit Mamą” i współautorka projektu „Healthy Ciąża” razem z Anną Lewandowską.

Blogerka i influencerka. Od lat na swoim blogu i w social mediach pokazuję, że można być fit, nie dając się zwariować oraz uświadamiam młode mamy, że macierzyństwo nie oznacza rezygnacji z siebie.