Treningi fitness online

W końcu zaczynamy! Wiem, że na te treningi czekałaś. Przyznam szczerze, że ja też i to bardzo. Nie ukrywam, że mocno się stęskniłam za kontaktem i treningami z Wami. Dlatego już dziś dołącz do moich grupowych treningów ONLINE.

Zajęcia będą się odbywały 2 razy w tygodniu (poniedziałek i środa) o godz. 19:30 za pośrednictwem platformy ZOOM.

Zajęcia będą trwały 30-60 minut, w zależności od dnia i rodzaju treningu.

UWAGA

Treningi odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom (aplikację możesz pobrać tutaj).

Proszę przeczytaj poniższe zagadnienia zanim zamówisz trening:

 • Pobierz na komputer, tablet czy telefon program Zoom i sprawdź czy masz dostęp do internetu. Przed każdym treningiem otrzymasz na podany w zgłoszeniu adres email link do treningu. Wystarczy, że w niego klikniesz i dołączysz do treningu.
 • Treningi odbywają się na żywo – w poniedziałki i środy o godzinie 18:30.
 • Bądź gotowa chwilę wcześniej i przebrana w odpowiedni strój tj. wygodne buty, dresy lub leginsy i t-shirt.
 • Miej przy sobie butelkę wody.
 • Na treningach będziemy wykonywać ćwiczenia z własnym ciężarem ciała oraz ze sprzętem. Do treningu możesz potrzebować: hantli 2 i 4/5kg, mini bands, taśmy treningowej, maty. Jeśli jakiegoś sprzętu brakuje Ci w domowej siłowni możesz zamówić sobie na stronie www.spokey.pl .W tym sklepie mam dla Ciebie 10% rabat na hasło: fitmamaspokey na produkty fitness.

 

Daty treningów w październiku:

4, 6, 11, 13, 18, 20, 25 października, w sumie 7 wspólnych treningów. 

W wyjątkowych sytuacjach data treningu może ulec zmianie, ale o wszystkim będę informować i szukać rozwiązań lub zastępstw.

Do kogo są skierowane zajęcia:

Dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Jeśli nigdy nie ćwiczyłaś lub ćwiczyłaś niezbyt regularnie to te zajęcia są idealne dla Ciebie. Możesz się ruszać w domowym zaciszu mając jednocześnie wsparcie grupy niesamowitych kobiet. Potrzebujesz jedynie trochę chęci i kawałek podłogi.

Zajęcia mają na celu wzmocnienie Twojej kondycji, wysmuklenie mięśni ud i ramion, ujędrnienie mięśni pośladków i brzucha, rozluźnienie mięśni pleców i szyi. Podczas zajęć będziemy modelować, rozciągać, wzmacniać, rozluźniać, ujędrniać a to wszystko również po to byś mogła się na maksa zrelaksować, rozkochać się w aktywności i spędzić miło czas.

To co mam nadzieję, że się widzimy?!

Jeśli masz jakieś pytania to napisz na biuro@edytalitwiniuk.pl 

REGULAMIN ZAJĘĆ FITNESS ONLINE

 1. Treningi online na platformie ZOOM prowadzone będą przez firmę Fit Mama Edyta Litwiniuk.
 2. Klient dokonując zakupu oświadcza, że jest w pełni świadoma/y swojego stanu zdrowia i nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania ćwiczeń fizycznych. W przypadku zaistnienia przeciwwskazań zobowiąże się niezwłocznie poinformować Trenera i przerwać trening.
 3. Płatność za karnet miesięczny dokonywana jest jednorazowo i wynosi 129 zł brutto (cena zawiera podatek VAT). Płatność jest zryczałtowana tzn. wynosi tyle samo niezależnie od ilości treningów w danym miesiącu.
 4. Czas realizacji usługi obowiązuje od momentu rozpoczęcia daty treningów wskazanych w opisie oferty.
 5. W sytuacjach wyjątkowych firma Fit Mama Edyta Litwiniuk może odwołać zajęcia, przełożyć datę zajęć lub zaproponować zastępstwo innego trenera.
 6. Karnety zakupione na zajęcia fitness online nie mogą być zawieszane. Brak wykorzystania wykupionego karnetu na określony miesiąc nie upoważnia do wykorzystania w okresach następnych.
 7. Rezygnacja z części zajęć nie zwalnia z obowiązku wniesienia pełnej opłaty za miesiąc, ani
 8. nie uprawnia do ubiegania się o zwrot części kosztów.
 9. Oferta obowiązuje w godzinach wyznaczonych zgodnie z grafikiem ćwiczeń online w danym miesiącu opisanym w ofercie.
 10. Zajęcia będą odbywały się w na Zoomie, do którego będą mieć dostęp tylko osoby które opłaciły miesięczny karnet.
 11. Firma Fit Mama Edyta Litwiniuk nie jest odpowiedzialna za poprawność transmisji zajęć online, jak również nie ponosi odpowiedzialności za brak dostępu klienta do sieci.
 12. Udział w treningach fitness online oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 13. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych z zachowaniem wymogów określonych w przepisach o ochronie danych osobowych
 14. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 19.09.2021 roku i może zostać zmieniony przez Fit Mama Edyta Litwiniuk w dowolnej chwili o czym klient zostanie poinformowany drogą mailową.

KILKA SŁÓW O MNIE:

EDYTA LITWINIUK – była zawodniczka kadry narodowej w biegach sprinterskich, wykwalifikowany trener, dietetyk, szkoleniowiec. Absolwentka studiów doktoranckich w AWF Warszawa. Magister wychowania fizycznego, trener wielu dyscyplin sportu w tym trener II klasy w lekkoatletyce. Specjalizuje się w obciążeniach treningowych i na taki temat pisze pracę doktorską.

Trener biegania, trener fitness, trener personalny, trener kulturystyki, trener przygotowania motorycznego i wielu innych dyscyplin sportu. Absolwentka studiów z dietetyki i planowania żywienia.

Szkoleniowiec, wykładowca akademicki, ekspert telewizyjny. Całe życie związana ze sportem.

Do niedawna redaktor naczelna amerykańskiego czasopisma SHAPE. Sportowiec amator. Biega, jeździ rowerem, pływa. Finisherka Ironmana (3,8 km pływania, 180 km roweru i 42,2 km biegu) i dwa razy 1/2 Ironmana. Zwyciężczyni 1/4 IM podczas Garmin Iron Triathlon w Płocku w kategorii 35-39. Brązowa medalistka mistrzostw Polski AG na dystansie olimpijskim (1,5 km pływania – 40 km roweru – 10 km biegu).

Odkąd została mamą całkowicie pochłonął ją temat aktywności i żywienia w okresie ciąży i po porodzie. Od ponad 10 lat szkoli trenerów i instruktorów sportu, a także stara się zarażać kobiety zdrowym stylem życia. Edukuje kobiety w ciąży i młode mamy. Autorka projektu „Jak zostać Fit Mamą” i współautorka projektu „Healthy Ciąża” razem z Anną Lewandowską. Blogerka i influencerka. Od lat na swoim blogu i w social mediach pokazuje, że można być fit, nie dając się zwariować oraz uświadamia młode mamy, że macierzyństwo nie oznacza rezygnacji z siebie.

Fit mama trzech Córeczek.